7. 11. 2007 - "Návrat legendy"

Tři mušketýři – legendární romantický příběh plný lásky a intrik z pera Alexandra Dumase se po dvou letech vrací do Prahy. Po úspěšných 350 reprízách v Divadle Broadway se uskutečnila dne 24. 1. 2007 premiéra této muzikálové "lovestory" na prknech bratislavské Nové Scény. Zde se do dnešního dne odehrálo téměř 100 vyprodaných představení, na kterém se spolupodíleli české a slovenské muzikálové hvězdy.
Tento úspěšný původní muzikál z dílny předního českého hudebního skladatele Michala Davida a režiséra Libora Vaculíka se vrátí 28. února 2008 v obnovené premiéře tentokrát v atraktivních prostorách nedávno otevřeného Divadla Hybernia.
Více než 200 výpravných kostýmů Romana Šolce, černo-divadelní triky, nové fantaskní projekce a v neposlední řadě i nové hvězdné obsazení - Ilona Csáková, Bohuš Matuš, Šárka Vaňková, Tomáš Savka a mnoho dalších - jsou zárukou nebývalého uměleckého zážitku, který zcela jistě osloví i toho nejnáročnějšího diváka. Nové nastudování bude doplněno o novou sólovou píseň pro Mylady a scénku Plancheta a Bonacieux, kterou dopsali Richard Genzer a Michal Suchánek
O kvalitách tohoto muzikálu svědčí nejen fakt, že je v této chvíli objednáno více než 20 000 vstupenek, ale i skutečnost, že licence tohoto muzikálu - stejně jako představení muzikálu Kleopatra byla prodána do Soulu v Jižní Korey.
Koncem sezóny 2008 se v Divadle Hybernia zřejmě uskuteční koncert autora hudby písně "Přátelství na tři krát" Bryana Adamse a při té příležitosti by tato světová hudební legenda navštívila i představení muzikálu Tři Mušketýři.

TVŮRCI MUZIKÁLU :
Producenti : Oldřich Lichtenberg, Michal David (Cleopatra Musical, s.r.o.) Ján Kováčik (Forza, a.s.)
Hudba : Michal David
Píseň "All for love" – autoři : Bryan Adams, Michael Kamen, Robert Lang s laskavým svolením C Sony/ATV Music Publishing, for CR and SRA-TEMPO VERLAG, s.r.o.
Námět : Oldřich Lichtenberg, Lou Fanánek Hagen
Režie a choreografie : Libor Vaculík
Scénograf : Marek Hollý
Kostýmní návrhář : Roman Šolc
Šermy : Václav Luks

OBSAZENÍ MUZIKÁLU :
D´artagnan : Alan Bastien, Zbyněk Fric, Tomáš Beroun
Athos : Josef Vojtek, Pert Kolář, Bohuš Matuš
Porthos : Lešek Semelka, Jiří Helekal, Karel Bláha
Aramis : Petr Poláček, Juraj Bernáth, Jaromír Holub
Buckingham : Martin Maxa, Tomáš Bartůněk, Dušan Kollár
Richelieu : Bohouš Josef, Tomáš Trapl, Marian Vojtko
Mylady : Monika Absolonová, Linda Finková, Sylva Schneiderová
Královna Anna : Ilona Csáková, Petra Janů, Radka Fišarová
Král Ludvík : Pavel Vítek, Lešek Semelka, Jiří Březík
Planchet : Richard Genzer, Aleš Háma, Petr Pečený, Jan Kuželka
Bonacieux : Michal Suchánek, Ivan Vyskočil, Jakub Wehrenberg, Jan Kuželka
Constance : Zuzana Norisová, Šárka Vaňková, Zdenka Trvalcová
Rochefort : Martin Pošta, Tomáš Savka, Martin Skala
Chlapec : Kryštof Balaš, Viktorie Genzerová, Jakub Strnad, Berenika Suchánková


Generální partner muzikálu :

Našim posláním je pomáhat lidem v oblasti finančního zabezpečení, ale v duchu našeho sloganu …a žijte v pohodě, chceme v oblasti charity a sponzoringu obsáhnout všechny oblasti lidského života, kde se lidé baví a užívají si života. Kromě podpory muzikálu Tři mušketýři se podílíme i na vzniku nového českého filmu Vladimíra Michálka, jsme aktivní i v rámci Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech a v oblasti charity patří mezi naše hlavní projekty projekt Světluška, který pomáhá nevidomým začleňovat se do běžného života nebo v rámci projektu nadace Křižovatka pomáháme zásobovat novorozenecká oddělení po celé republice přístroji na sledování dechu novorozenců," říká Petr Žaluda, generální ředitel finanční skupiny AXA pro CŘ a SR.


Hlavní partner muzikálu :

Holding SYNOT opětovně podporuje muzikál Tři mušketýři, tentokrát prostřednictvím společnosti SYNOT W, a.s.
"Vedle podpory tradičního českého umění spojuje holding SYNOT své jméno také s uměním populárním, a to prostřednictvím originálního českého muzikálu. Tento trend se snažíme neustále rozvíjet a původní česká muzikálová tvorba nám k tomu nabízí řadu zajímavých příležitostí. Holding SYNOT není partnerem původních českých muzikálů náhodou, protože jsme se vždy soustředili na to, co je ryze české, a? už je to folklór, původní muzikál či jiná česká tvorba," říká Kateřina Luisa Daňhelová, ředitelka holdingu SYNOT.


Partner :

Předprodej vstupenek v sítích Ticket-Art, Ticketportal, v pokladně Divadla Hybernia a Divadla Broadway.
Bližší informace na www.trimusketyri-muzikal.cz

Za PR muzikálu Tři mušketýři, Natália Nemčeková, e-mail:nemcekova@kleopatra-muzikal.cz, tel. č: 225 113 305

Mýdlový princ - muzikál
Copyright © Divadlo Broadway 2014 • Kontakt: info@divadlo-broadway.cz